Beata Kamińska Ka-Nani Clinic Logo

Stymulatory tkankowe Gliwice

W naszym gabinecie wykonujemy szereg zabiegów, mających na celu regenerację osłabionej lub problematycznej skóry. Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w kosmetologii estetycznej i medycynie preparaty, służące do odbudowy struktury skóry poprzez pobudzenie jej komórek do produkcji kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu substancje te mogą wywołać bardzo naturalne efekty, między innymi poprawę jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Zabieg wykorzystujący stymulatory tkankowe w KA-NANI-CLINIC w Gliwicach jest całkowicie bezpieczny, ponieważ opiera się na najnowocześniejszych technikach. Po jego zakończeniu można od razu powrócić do codziennych obowiązków. Zachęcamy, by przed zabiegiem zapoznać się z listą przeciwwskazań do jego wykonania. Jeśli nie masz pewności, czy stymulatory tkankowe na pewno są dla Ciebie, zapraszamy do kontaktu! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Stymulatory tkankowe

Zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów w Gliwicach

Stymulatory tkankowe są coraz częściej stosowanymi preparatami, mającymi na celu wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego w obrębie skóry. Przyczynia się on do uruchomienia procesów odnowy tkanki, których efekty są widoczne zazwyczaj dopiero po upływie kilku miesięcy. Grupa preparatów biostymulujących jest bardzo duża i nieustannie się poszerza. Każdy z nich jest inny i wykazuje specyficzne działanie. Biostymulatory różnią się pod względem rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, sposobów iniekcji, spodziewanych rezultatów oraz czasu, przez jaki są widoczne. W gabinecie KA-NANI-CLINIC w Gliwicach preparaty dobierane są indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta. Przed wykonaniem zabiegu nasi specjaliści przeprowadzają szczegółowy wywiad, starając się uzyskać informacje na temat zdrowia Pacjenta oraz jego nawyków związanych z pielęgnacją skóry i żywieniem, by jak najlepiej dobrać typ stymulatora tkankowego.

Usuwanie cieni pod oczami w KA-NANI-CLINIC w Gliwicach

Istnieje wiele metod, które mogą przyczynić się do poprawy wyglądu skóry. W naszym salonie w Gliwicach wykonujemy między innymi laserowy peeling węglowy oraz mikronakłuwanie. Podobnie jak stymulatory tkankowe, zabiegi te stosuje się w celu poprawy napięcia skóry w obrębie twarzy. Jednak niektóre spośród biostymulatorów mogą ponadto przyczynić się do rozjaśnienia cieni pod oczami i usprawnienia krążenia limfatycznego. Skóra pod oczami jest bardzo delikatna i cienka, dlatego wymaga szczególnego traktowania. Działanie nowoczesnych preparatów jest bezpieczne, a przy tym wielopoziomowe – pobudzają one komórki skóry właściwej i naskórka, wyrównują strukturę tkanki tłuszczowej oraz polepszają przepływ krwi i limfy na poziomie naczyniowym. Warto także dodać, że stymulatory tkankowe wykazują właściwości antyoksydacyjne, co może wpłynąć na opóźnienie procesów starzenia się skóry. Liczba zabiegów w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie.

KA

NANI

CLINIC

Najlepsze miejsce w Gliwicach, aby odpocząć od codziennego życia przy jednoczesnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Polityka Cookies
2023 KA-NANI-CLINIC ❤️