Beata Kamińska Ka-Nani Clinic Logo

Modelowanie ust Gliwice

Oferta naszego gabinetu kosmetycznego w Gliwicach obejmuje modelowanie ust. Specjalistyczny zabieg wypełniania ust może zniwelować ich asymetrię oraz zwiększyć objętość. Na zabieg zgłaszają się w szczególności osoby, których wargi mają nieregularny kształt, są suche, wąskie lub blade. Modelowanie ust, popularnie zwane także powiększaniem, może przyczynić się do poprawy koloru i struktury warg, jak również skorygować ich linię. Istnieje kilka przyczyn niezadowalającego wyglądu ust. Cienkie lub pozbawione symetrii wargi mogą być uwarunkowane genetycznie, z kolei utrata objętości jest wynikiem spadku poziomu kolagenu w naturalnym procesie starzenia się. Usta pod wpływem działania czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie słoneczne, niska lub wysoka temperatura oraz wiatr, tracą zarówno swoją jędrność, jak i objętość.

Jak przebiega modelowanie ust w KA-NANI-CLINIC w Gliwicach?

Usługę modelowania ust w naszym salonie kosmetycznym w Gliwicach poprzedza bezpłatna konsultacja i szczegółowe omówienie przeciwwskazań. Powiększanie ust, podobnie jak inne zabiegi w KA-NANI-CLINIC w Gliwicach, między innymi usuwanie makijażu permanentnego, jest w pełni bezpieczne, choć może wiązać się z czasowym obrzękiem warg. Podczas modelowania może pojawić się dyskomfort, dlatego procedura zaczyna się od nałożenia kremu o właściwościach znieczulających. Następnie w głąb skóry warg wprowadzamy preparat uzupełniający miejsca pozbawione objętości. Pacjent otrzymuje też od nas dokładne wskazówki, w jaki sposób należy postępować po zabiegu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Powiększanie ust

Zmysłowe, pełne usta to marzenie wielu kobiet. Dzięki nowoczesnym preparatom można stosunkowo szybko i bezpiecznie sprawić, by miały one pożądany kształt. Na przykład poprzez powiększanie ust kwasem hialuronowym można skutecznie rozprawić się z problemem zbyt małych lub symetrycznych ust. Preparaty wykorzystywane do tego typu zabiegów są pochodzenia naturalnego. Dzięki temu są całkowicie przyswajalne przez organizm. Warto też zaznaczyć, że kwas hialuronowy ma silne działanie nawilżające, co jest dodatkowym atutem tych substancji. Efekt zabiegu powiększania ust utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy, w zależności od indywidualnych predyspozycji Pacjentki. Modelowanie ust daje między innymi podkreślenie konturu, wypełnienie objętości warg, wyrównanie symetrii ust, podniesienie kącików oraz redukcję cieni w kącikach ust.

 

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust

Zabieg powiększenia ust jest całkowicie bezpieczny, ale istnieje kilka przeciwwskazań, o których należy pamiętać. Unikać tego typu procedur powinny kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, a także osoby cierpiące na epilepsję, porfirię, nowotwory, infekcje skórne oraz alergie i nadwrażliwość na substancje zawarte w wypełniaczu. Przeciwwskazanie do zabiegu stanowią też choroby autoimmunologiczne oraz aktywne stany zapalne organizmu i infekcje, na przykład opryszczka. Nie powinno się także korzystać z zabiegu modelowania ust podczas miesiączki.

Zapraszamy osoby zainteresowane powiększeniem ust do naszego gabinetu medycyny estetycznej w Gliwicach. Chętnie przyjmujemy też Pacjentów z Rudy Śląskiej, Zabrza i okolicznych miejscowości.

KA

NANI

CLINIC

Najlepsze miejsce w Gliwicach, aby odpocząć od codziennego życia przy jednoczesnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Polityka Cookies
2023 KA-NANI-CLINIC ❤️