Beata Kamińska Ka-Nani Clinic Logo

Laserowy peeling węglowy Gliwice

Jednym z zabiegów, które w ostatnim czasie zyskują dużą popularność, jest laserowy peeling węglowy. Można również spotkać go pod nazwą Black Doll lub Carbon Peel. Należy on do grupy zabiegów oczyszczających, jakie znajdują się w ofercie naszego salonu kosmetycznego w Gliwicach. Laserowy peeling węglowy to połączenie fotoablacji zewnętrznej warstwy naskórka i zjawiska fototermolizy. Procedura wykonywana jest w celu zwężenia porów, regulacji wydzielania sebum, a także odżywienia i zregenerowania skóry. Stosowana jest w przypadku problemów występujących w okolicach twarzy, szyi, dekoltu, pleców oraz ramion. Przed przystąpieniem do laserowego peelingu węglowego należy skonsultować ze specjalistą wskazania do jego wykonania. Konieczne jest także omówienie sposobu, w jaki należy przygotować się do Black Doll, jak również poznanie zaleceń pozabiegowych.

Na czym polega zabieg Black Doll?

Podczas przeprowadzania laserowego peelingu węglowego dochodzi do naświetlenia wybranego obszaru skóry, który został pokryty emulsją węglową. Węgiel absorbuje energię świetlną lasera, powodując mikroeksplozje, stymulujące odnowę komórkową. Reakcja drobin zawartych w zawiesinie węgla na naświetlanie laserem to fotomechaniczny peeling, w wyniku którego wierzchnia warstwa naskórka zostaje złuszczona. Dzięki energii lasera węgiel wnika we wszystkie nierówności i pory skóry, co pozwala na jej bardzo dokładne oczyszczenie. Ostatni etap zabiegu obejmuje nałożenie na rozgrzaną skórę chłodnego okładu. Peeling nie jest bolesny, choć może powodować zaczerwienienie skóry, jej napięcie, a także delikatny obrzęk.

Peeling węglowy black doll

Laserowy peeling węglowy w KA-NANI-CLINIC w Gliwicach

Laserowy peeling węglowy stosuje się, aby oczyścić skórę, zminimalizować stany zapalne, jak również poprawić strukturę skóry, jej napięcie i koloryt (Black Doll może zredukować przebarwienia pozapalne). Istnieją także inne sposoby na polepszenie kondycji skóry. Jeśli chcesz skorzystać z zabiegu mezoterapii mikroigłowej w Gliwicach, zapraszamy do kontaktu. Zaleca się przeprowadzanie laserowego peelingu węglowego w serii 3-5 zabiegów wykonywanych w odstępach co 3-4 tygodnie. Black Doll przeznaczony jest dla osób borykających się z różnego rodzaju niedoskonałościami skóry oraz w przypadku cery dojrzałej, potrzebującej intensywnej regeneracji.

KA

NANI

CLINIC

Najlepsze miejsce w Gliwicach, aby odpocząć od codziennego życia przy jednoczesnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Polityka Cookies
2023 KA-NANI-CLINIC ❤️